BBHMM


Dokładnie tydzień temu oficjalnie rozpoczęła się wiosna. Dzień jest coraz dłuższy, przez co spacery zaczynają być rozsądnym sposobem spędzania wolnych chwil po tak długim czasie zamykania się w czterech ścianach i odkręcania kaloryferów do maksimum. Czas odkurzyć rolki, buty do biegania, rower czy cokolwiek zachęca Was do wyjścia na zewnątrz i rozkoszowania się temperaturą ;) Dobrze będzie nie zapominać o piciu dużej ilości wody czy świeżo wyciskanych soków, a przechowywanie ich w stylowych butelkach Equa to dla mnie już zwyczaj. Wiosenna promocja pozwala na zaopatrzenie się w różnorodne wzory i kształty. Wcześniej nie pomyślałabym, że butelka może poza przeznaczeniem funkcjonować jako element stylizacji, a tu proszę - przyjemne z pożytecznym. Wczoraj zdjęłam rzęsy doczepiane i uzupełniane od kilku miesięcy. Mimo często słyszanych przestróg o przerzedzaniu się naturalnej oprawy oka pod wpływem zabiegów, nie zauważyłam takiego efektu. Przyzwyczajam się do widoku swojej twarzy w nieco łysej odsłonie i rozpoczęłam stosowanie olejku rycynowego, który po trzech tygodniach ma przynieść dłuższe i ciemniejsze rzęsy, a przy okazji smaruję nim też brwi w celu ich zagęszczenia. Planuję wpis na ten temat, pojawi się gdy tylko zbiorę wszelkie potrzebne materiały i będę mogła przedstawić własne doświadczenia. Na moim Instagramie już wczoraj otrzymałam komentarze od osób stosujących kurację rycynową  i jestem naprawdę dobrej myśli, ale na efekty będę musiała poczekać przynajmniej trzy tygodnie. 6 a b c d e f h i k l

fot. Patryk Olczyk

butelki BPA Free Biała i Czarna koronka // EQUA PL

sweterek // SHEINSIDE

spódniczka // SHEINSIDE

płaszcz // ROMWE

Wreszcie nowa Rysia! #R8

https://www.youtube.com/watch?v=HwWceE2uwK0


10 komentarzy

Natalia 31/03/2015 23:00 Oj tak, wiosna do nas zawitała, pobyła sobie chwilę i zamieniła się w coś okropnego - niestety. Całkowicie zmarnowałam czas, kiedy pogoda była jeszcze piękna przez chorobę, która rozłożyła mnie na łopatki. Teraz czekam na poprawę pogody, bo chcę wreszcie dać wycisk swoim nogom w bieganiu oraz jeździe na rolkach. :) Świetna sesja, bardzo mi się spodobała. (Odpowiedz)
Daga 29/03/2015 20:44 Jakim aparatem zostały wykonane zdjęcia?:) (Odpowiedz)
Iga 28/03/2015 19:46 Zgadzam się z Sandrą, sesja jest cudowna! Naprawdę! Szczególnie te zdjęcia, które są w kolorze bieli i czerni. A no i ta butelka równiez jest fajna. Idealna wkomponowana w stylizację, a nie każdemu się to udaje. Tak więc uznaję, że sesja jest naprawde wyjątkowo udana no i czekam na kolejne tak piękne jak ta! (Odpowiedz)
BajkiMajki 28/03/2015 17:25 Świetne te butelki. (Odpowiedz)
Wiktoria Gruca 28/03/2015 17:10 rany boskie, Ola przestań tak wyglądać! http://take-my-style.blogspot.com/ (Odpowiedz)
Daria 28/03/2015 16:40 Cudowna jak zawsze :* (Odpowiedz)
pnpdq 28/03/2015 16:35 ale tu ma doczepiane ;) (Odpowiedz)
Veronika 28/03/2015 16:27 Cudowne włosy i cudowna ty :* (Odpowiedz)
Rysia 28/03/2015 16:27 Ola w spódniczce, taki rzadki widok, a taki piękny :) (Odpowiedz)
Sandra 28/03/2015 16:25 Boże święty, jaka cudowna sesja ♥ Przepięknie kwitniesz Olu i wydaje mi się, że bez doczepianych rzęs wyglądasz delikatniej :) (Odpowiedz)

Dodaj komentarz: